درباره ما

اکسیژن تیم

اکسیژن تیم با دوازده سال تجربه در تعویض انواع ال سی دی و گلس، بهترین ، ارزان ترین و سریع ترین مرکز تعویض ال سی دی می باشد . شما می توانید خدمات خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت قیمت و کیفیت خدمات ارائه مطمئن باشد. در گروه اکسیژن تیم ، شما سریع ترین خدمات تعمیر ال سی دی و تعویض LCD را دریافت خواهید کرد شما می توانید بیشترین دقت کاری و با کیفیت ترین خدمات را از ما بخواهید استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها در کنار حجم کار بالا،تعداد نیروی انسانی زیاد باعث شده مناسب ترین قیمت ها در سراسر ایران را در اکسیژن تیم دریافت کنید .

اکسیژن تیم

استفاده از بروز ترین دستگاه ها و امکانات

تعمیر فلت ال سی دی

اکسیژن تیم با استفاده از بروز ترین دستگاه ها و ابزار های تعمیر ال سی دی ، این اطمینان را به مشتری می دهد تا ال سی دی موبایل خود را با خیال راحت تعمیر کنند . اکسیژن تیم به هیچ عنوان از ال سی دی های تقلبی و غیر اورجینال استفاده نخواهد کرد حتی اگر به درخواست مشتری باشد. به علت وجود بروز ترین امکانات در تعویض و تعمیر ال سی دی موبایل ، ریسک آسیب دیدن ال سی دی بسیار پایین بوده و اکسیژن تیم نیز با ضمانت و گارانتی این اطمینان را همواره به مشتری خود داده است.

ال سی دی تخصص ماست

کادر مجرب و متخصص

اکسیژن تیم چندین سال است که در ضمینه تخصصی ال سی دی موبایل فعالیت می کند و کادر این مجموعه همگی با تجربه و متخصص هستند و این امر باعث شده که بسیاری از دوستان و همکاران عزیز در سراسر کشورمان با اکسیژن تیم همکاری کنند . شما عزیزان نیز در هر شهری که سکونت دارید می توانید با پست و یا تیپاکس موبایل خود را ارسال کنید و در کمتر از یک روز ال سی دی شما تعمیر و برایتان ارسال خواهد شد .

اعتبار اکسیژن تیم در تهران و شهرستان ها

بیش از ۵ هزار تعمیر موفق ال سی دی

مجموعه اکسیژن تیم تا کنون بیش از چندین هزار ال سی دی موبایل را تعمیر کرده است که موجب شده نام اکسیژن تیم در تهران و شهرستان ها نام آشنا باشد و رضایت حداکثری مشتریان خود را جذب کند. ال سی دی های تعمیر شده توسط اکسیژن تیم بدون هاله و حباب می باشد و همگی اورجینال می باشد . شما عزیزان می توانید با مراجعه به کانال تلگرام اکسیژن تیم از نمونه های تعمیر شده توسط این گروه دیدن فرمائید و همچنین با کلیک بر روی دکمه زیر رضایت مشتریان اکسیژن تیم را بخوانید

تعمیر ال سی دی موبایل

تعمیر تخصصی انواع موبایل موجود در بازار

    سبد خرید