هرآنچه که مربوط به ال سی دی موبایل می باشد

خدمات ماست!

امروزه با گسترش موبایل های لمسی با ال سی دی بزرگ ، شکستگی و خرابی ال سی دی بسیار رخ می دهد و دغدغه اصلی کاربران این است که موبایل خود را به جای معتبر برای تعمیر بسپارند و خیالشان بابت اورجینال بودن قطعات راحت باشد . اکسیژن تیم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی در زمینه ال سی دی موبایل های ساسونگ و اپل و دیگر برند های مطرح بازار و با استفاده از بروز ترین امکانات و ابزار ها در این ضمینه ، این اطمینان را به مشتری خود می دهد تا ال سی دی موبایل خود را در کمتر از یک روز بصورت ضمانتی تعمیر کنند . بطور کلی خرابی ال سی دی موبایل به سه دسته : تعویض گلس ، تعویض فلت و تعویض ال سی دی اورجینال می باشد .

گلس-ال-سی-دی
تعمیر شکستگی ال سی دی موبایل

اگر موبایل شما از دستتان افتاده و یا ضربه خورده که موجب شکستگی ال سی دی شده است هیچ جای نگرانی نیست ، شما می توانید با هزینه بسیار کم شیشه روی ال سی دی “گلس ال سی دی ” را تعویض نمائید .

فلت-ال-سی-دی-موبایل
تعمیر مشکلات تاچ و ال سی دی

گوشی شما تصویر ندارد ؟ یا ال سی دی موبایلتان بدرستی کار نمی کند ؟ نگران نباشید و با اکسیژن تیم تماس حاصل فرمائید . گاهی اوقات این اتفاق به علت فلت ال سی دی موبایل شما می باشد .

ال-سی-دی-اورجینال
تعویض و فروش ال سی دی اورجینال

ال سی دی اورجینال گوشی های موبایل در مقایسه با ال سی دی های‌کپی کیفیت نمای محتوای بهتری دارد و شادابی محتوای نمایش داده شده در آن به مراتب از ال سی دی های‌کپی بیشتر است .

    سبد خرید